Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

DĚSIVÉ FOTO: Chtěla zářivější úsměv, ale draze za něj zaplatila. Přišla o zuby kvůli bělení!

Třiačtyřicetiletá Britka Kellie Taylor využila výhodné nabídky bělení zubů. Jenže žena, která jí zákrok v salonu krásy prováděla, neměla povolení a bělení zpackala. Použila peroxid, který Kellie vybílil celou pusu.
Vydáno: 21.10.2015, Matouš Hartman
Chtěla zářivý úsměv a...

Chemikálie oslabila ženiny dásně natolik, že zubařovi nezbylo nic jiného než Kellie zuby vytrhnout. V ústech jí tak zůstala děsivá díra, která pochopitelně nešla skrýt. Jenže vzhledem to nekončilo. Kellie trpěla bolestmi.

Ty se objevily hned po zákroku a žena musela dva týdny brát prášky proti bolestem. Nakonec musela k zubaři, který měl jen jedno řešení, protože zachránit zuby už nešlo. I když má teď Kellie umělý chrup, její vlastní zuby to nenahradí, navíc ještě není ve věku, kdy by bylo normální zubní protézu nosit.

S kosmetičkou se proto soudila. Jenže soud jí vynesl ani ne desetitisícové odškodné a vrácenou cenu za zákrok. Mnohem vyšší pokutu pak obviněná platila britské dentistické radě.

Dokázala to za rok a čtvrt!

FOTO: Z bečky kráskou. Žena hubla 6 kilo za měsíc, ale to nestačilo. Nakonec musela pod skalpel!

Změna je život...

KRVAVÉ FOTO: Usekl si obě uši, aby vypadal jako papoušek. A tím to nekončí, chce si přeoperovat...

Článek je zařazen v: zuby, bolest, zubař, Britové, salón
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama