Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Domnívala se, že ji manžel bere na výlet na počest výročí svatby. On ji skopl ze skály

Harold Henthorn (59) z USA vzal manželku na výlet do slavného národního parku. Manželství "oslavil" její smrtí.
Vydáno: 22.09.2015, Lenka
Oslava výročí svatby skončila smrtí

Celý incident se stal již v roce 2012, ale až minulý týden bylo prokázáno, že Harold je opravdu vrahem své manželky Toni. 


Právě ji totiž vzal na dlouho a pečlivě připravovaný výlet do hor, kde jí slíbil, že prožije několik nezapomenutelných dní svého života. Toni v té době nemohla tušit, že to budou i její dny poslední.


Harold totiž hned druhý den po příjezdu do Národního parku Grand Canyon, přivedl svoji manželku na vrcholek skály, ze které ji nemilosrdně skopl.

Následně zavolal policii, aby jim řekl, že jeho manželka uklouzla a je zřejmě zraněná.

James Nichols

Tak to je pešek! Brit letěl 13 000 km, aby poznal svoji dívku snů. Na první schůzce spadla ze skály a zemřela

 

Její tělo se našlo ještě ten samý den. A soudní znalkyně ihned prohlásila, že pád způsobila jiná osoba. Henthorn si tedy životní pojistku v hodnotě 5 milion dolarů neužil.

Za mřížemi zřejmě bude do konce života, jelikož policie začala vyšetřovat i vraždu jeho první ženy, která zemřela pod koly vozu, když vyměnovala pneumatiku. I v tomto případě je pravděpodobné, že v tom má prsty Henthorn.

Článek je zařazen v: policie, výlet, park, pojistka, skála, pneumatika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama