návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Dovolená snů?! Nadržené páry můžou vyrazit na pětidenní plavbu jachtou, kde je nekonečně nahoty, erotiky a sexu

Tohle by rozhodně mohl být nezapomenutelný zážitek...
Vydáno: 03.08.2017
Plavba pro páry plná orgií

Představte si jedny velké 5denní námořní orgie uprostřed oceánu společně s dalšími 2 000 nadrženými lidmi na palubě… láká vás taková myšlenka? Pak máte šanci ji zrealizovat. 3. Listopadu totiž vypluje z Los Angeles tzv. Nemravná plavba kolem mexického přístavu „lodí lásky“ v Ensenadě, která se zpět do amerického města vrátí 7. Listopadu. Pro koho je pět dní málo, může se zúčastnit ještě třídenní předplavební party v Los Angeles, takže dohromady může hýřit celý jeden týden.

Tvůrci seriálu se toho opravdu nebojí.

GALERIE 18+: Není to už porno? Oblíbený seriál ukázal hromadné orgie 40 lidí! Podívejte se na ty nejodvážnější záběry!

Celou tuto perverzní cestu budou doplňovat tematické noci, jako třeba tropická noc, kdy všichni nadržení tatíci mohli zbavit svých květovaných košil, nebo masopustní noc, ideální pro hosty, kteří se chtějí zničit koktejly a svléknout pak všechno své oblečení. „Na našich lodích se odehrává spousta sexu,“ tvrdí šéf společnosti, která tyto plavby pořádá. „Naše plavby jsou plné vzrušení a páry mi neustále říkají, jak u nich naše plavby znovu obnovily vášeň a že měly na cestě s námi se svými partnery více sexu než za celé měsíce," dodává. Pokud tedy chcete zažít nejperverznější plavbu svého života, neváhejte a kupujte vstupenky, termín odplutí se totiž už nebezpečně blíží. 

Justin Bieber

GALERIE: Noční orgie s Bieberem?! Co slavný zpěvák prováděl se šesti mladými Češkami ve svém hotelu?

Dost šílený večírek elitního klubu...

VIDEO: Neuvěřitelné orgie na americké univerzitě! Nutili studenta k orálnímu sexu před spoustou lidí, škola je vyhází...

Článek je zařazen v: loď, orgie, Sex, plavba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama