Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Obrázek, který děsí internet! Malá holčička se rozbrečela, když uviděla něco strašidelného. Poznáte, co to je?

Až to uvidíte, budete se bát taky!
Vydáno: 11.09.2017
Poznáte, co holčičku tak vyděsilo?

Máme tu další ze zdánlivě obyčejných fotografií, která ovšem nyní děsí celý internet. A ani vy z ní možná dnes jen tak neusnete. Na rodinné fotce si totiž můžeme všimnout holčičky, která brečí. Nechtěla se totiž fotit a odmítla si jít stoupnout k ostatním. Proč? Všimla si totiž něčeho, co ji takřka vyděsilo k smrti. Najdete na obrázku, co ji tak vyděsilo?

Poznáte, co holčičku tak vyděsilo?
Poznáte, co holčičku tak vyděsilo?
facebook.com

Stále nevíte? Buďte rádi. Mezi nohama dvou slečen se totiž nachází průhledná hlava připomínajícího malého chlapce! Žádný malý kluk přitom v místnosti v tu dobu nebyl a nikdo jiný si ničeho podezřelého nevšiml. Až později kluka zahlédla dívčina maminka, když si pečlivěji prohlížela fotografii.

Mnoho lidí na internetu si pak kluka vůbec nevšimlo a ti další se zděšeně ptají, co to má sakra znamenat. Jde podvod a hrátky s Photoshopem, nebo se snad jedná o jasný důkaz přítomnosti ducha? Tak přesně o to se nyní pře celý internet. Jedno je ale jasné, z tohoto obrázku vám půjde mráz po zádech.

Už je vám to jasné?
Už je vám to jasné?
facebook.com

 

Všimnete si toho hned na první pokus?

FOTO: Obrázek, který ukáže, jak sprostou máte mysl. Čeho si všimnete na fotce nejdříve?

Obrázek pěti puberťaček

FOTO: Obrázek, který boří internet! Poznáte, co je na fotce pěti puberťaček tak šíleného?

Článek je zařazen v: holčička, malý kluk, děsivá fotka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama