Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Páreček gayů zopakoval svou fotku po 24 letech a lidé z ní teď totálně šílí! Co je tak dostalo?

Kvůli téhle fotce lidé vytahují kapesníčky. Dojme i vás?
Vydáno: 26.06.2017
Tenhle pár teď lidi inspiruje

Nick Cardello (54) a Kurt English (52) se potkali v roce 1992. Jsou spolu tedy už přesně 25 let, mají po svatbě a žijí šťastně na Floridě. Nedávno se každopádně rozhodli oslavit své výročí tím, že vyrazili do Washingtonu na tzv. Pride pochod. Několik dní před samotnou cestou však začal jeden z mužů sdílet staré fotky na Facebooku a jedna speciální fotografie lidi obzvlášť zaujala.

Hacker si parádně vystřelil z vojáků ISIS!

Hacker naprosto ponížil islámský stát, když zahltil ISIS gay pornem! Teď je z něj hrdina internetu!

Bylo to foto páru z roku 1993, když se tehdy společně poprvé účastnili toho samého pochodu. Nick vysvětluje, že spousta lidí je citlivá na gay páry líbající se na fotkách, z toho důvodu je příliš nesdílejí. Tahle ale byla pro oba muže osobní, a tak se rozhodli, že ji letos zopakují.

Krátce poté, co obě fotky vedle sebe Nick sdílel opět na svém profilu, začaly mu chodit zprávy a lidé volali, že se jeho fotka stala virální. Většina reakcí děkovala a byla dojata faktem, že spolu pár vydržel takhle dlouho. Nejretweetovanější poznámkou se stalo foto se sarkastickým textem „je to jen období“. Lidé si tak v tomhle "obyčejném" páru našli novou inspiraci a oba muži se teď těší velké pozornosti.

Článek je zařazen v: Twitter, pár, fotka, Facebook, gay, coming out, pride
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama