Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Slovenští policisté pobouřili internet fotkou mrtvého opilého zajíce! Co je na ní tak strašného?

Někomu to bude připadat jako špatný vtip. Jiní tuto fotografii považují za řádný přešlap.
Vydáno: 11.09.2017
Hloupí fórek policistů

V tomto týdnu se na internetu objevila fotografie, která vyvolává bouřlivé reakce. Policisté pořídili fotografii z nehody svého služebního auta. Srazili zajíce, který nehodu nepřežil. Autu chybí navíc SPZ.

To, že někdo srazí zvíře, se stává velmi často. Policisté se ale rozhodli nafotit vtipnou scénku. Mrtvému zajíci vložili alkoholtester do tlamy. Bylo na něm vidět číslo 0,34. Fotku umístili na sociální síť.

Reakce veřejnosti byla velmi rozmanitá. Někomu záběr přišel opravdu vtipný a ocenili kreativitu strážníků. Většina ale takovýto černý humor odmítla a policii vytýká neprofesionalitu. Oficiální stanovisko těchto dvou týpků není známé. Jaký názor na to máte vy?

Sražený zajíc zaklíněný v autě a reakce na facebooku Foto: Sražený zajíc zaklíněný v autě a reakce na facebooku. Foto: facebook.com

Freddie Highmore

FOTO: Pamatujete si Karlíka z Továrny na čokoládu? Podívejte se, jak vypadá dnes

Nový trend squiggly brows

Nový ŠÍLENÝ BEAUTY TREND: Holky si malují na obočí a rty nechutné vlnky! Líbí se vám tenhle hnus?

 

Článek je zařazen v: policie, vtip, zajíc, alkoholtester
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama