návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Fotřík se toho nebojí! Takhle se s tátou vyfotil ďábel Marilyn Manson

Enfant terrible rockové scény se za své rodiče nestydí. A oni za něj taky ne!
Vydáno: 04.03.2015, Petr Cífka
Marilyn Manson s otcem

Extravagantní zpěvák už sice nedrtí hitparády s takovou vehemencí, jako když se jeho pecky objevovaly ve filmových hitech jako Matrix nebo Lost Highway, ani na sebe nepřitahuje tolik pozornosti jako v časech, kdy měl za manželku Ditu Von Teese a šokoval novináře fámami o tom, že si nechal vyoperovat žebro, tak aby mohl sám na sobě provozovat orální sex. Marilyn už zkrátka není tak nápadný. Pořád byste ho ale na ulici nepřehlédli.

Manson, vlastním jménem Brian Hugh Warner, teď ale zaujal bizarní fotografií se svým otcem, válečným veteránem Hughem Warnerem. Ten se během fotografování ve studiu Terryho Richardsona pro titulní stranu magazínu Paper nechal nalíčit po vzoru svého divokého synátora a… rozhodně jde o jeden z nejoriginálnějších rodinných portrétů, co jste kdy viděli.

Marilyn Manson s otcem Foto:

Je to v krátké době podruhé, co se titulka magazínu Paper stala středem pozornosti. Je nicméně velkou otázkou, jestli je po estetické stránce zajímavější tohle foto táty se synem, nebo milionkrát parodované zvěčnění zadku Kim Kardashian.

Marilyn Manson na titulce magazínu Paper Foto:

Marilyn Manson

Kim Kardashian na titulce magazínu Paper Foto:

Kim Kardashian na titulce magazínu Paper

Článek je zařazen v: Kim Kardashian, Kardashianky, Marilyn Manson, Dita von Teese
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama