Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Internet šílí z této modelky. Nikdo nemůže uhodnout, kolik jí je ve skutečnosti let

Je stará, nebo mladá?
Vydáno: 13.07.2017
Modelka trpí vzácnou kožní chorobou - Obrázek 10

Saře Geurtsové bylo pouhých 10 let, když jí byla diagnostikována vzácná kožní choroba nazvaná Ehlersův-Danlosův syndrom. Jedná se o poruchu pojivové tkáně, která znemožňuje tělu schopnost produkovat kolagen. Důsledkem toho je, že se Saře předčasně zvrásnila kůže a vypadá mnohem starší, než ve skutečnosti je. Podle fotografií byste určitě neřekli, že je jí pouhých 26 let, přesto se je odhodlána ukázat světu, že se nemá za co stydět.

Modelka nebo panenka?

FOTO: Obrázek, který zmátl celý internet! Je na fotce modelka, nebo panenka?

Jak sama tato rodačka z Minnesoty žijící v Los Angeles prohlásila, její kůže pro ni byla největší slabinou, nyní si ale myslí, že je to ta nejkrásnější věc vůbec, protože každá nedokonalost je individuální, prozrazuje mnoho o člověku, o jeho příběhu a o cestě, kterou musel absolvovat. Proto se rozhodla změnit způsob vnímání standardů krásy. V roce 2015 nabídla svůj příběh do kampaně projektu, který velebí nedokonalosti žen, a její poslední video dosud zhlédly téměř dva miliony lidí. Na její fotografie se můžete podívat i vy v naší galerii.

Za co jí lidé nadávají?

GALERIE: Sexy modelka rozzuřila svou NAHOU fotkou statisíce lidí. Neuvěříte, čím je tolik naštvala!

Ekaterina Peshkova

GALERIE: Z oplácané tuctovky se stala překrásná modelka, která předvádí pro nejslavnější návrháře světa. Jak to dokázala?

Článek je zařazen v: krása, modelka, kožní choroba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama