návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Kluk omylem napsal svému otci, že je haj*l. Ten se mu pomstil trestem, který baví celý internet

Syn na své neuvážené chování pořádně doplatil.
Vydáno: 10.08.2017
Otec mu dal pořádně za vyučenou.

Všichni moc dobře víme, že sprostě nadávat rodičům se zkrátka nesmí a je to ta poslední věc, která by měla dítě v životě napadnout. Třináctiletý kluk Jack Robertson na to ovšem tak trochu nemyslel a doplatil na to tím nejkrutějším způsobem. Svému tátovi totiž omylem poslal zprávu, v níž napsal, že je haj*l. Ihned poté ovšem napsal zprávu týkající se videohry a bylo jasné, že nadávku chtěl poslat svému kamarádovi.

Jak se muž brání před svými kritiky?

VIDEO: Muž, který pochválil svou tučnou ženu, poslal drsný vzkaz kritikům!

Ihned, jak si Jack všiml svého omylu, snažil se tátovi co nejvíce omluvit. Kromě okamžité omluvy se mu pak snažil vysvětlit, že nadávku chtěl poslat někomu jinému. Následovaly výmluvy typu, že se chtěl kamaráda vlastně zeptat, co toto sprosté slovo znamená. Otec se mu pak pomstil tím nejlepším způsobem. Nechal syna pořádně vydusit a několik hodin ho naprosto ignoroval.

Po několika hodinách začal synovi posílat vtipné obrázky a děsit ho přísnými zprávami. Psal, že mu nevěří a čeká ho krutý trest. Ve skutečnosti se ovšem otec synkovým omylem spíše bavil. I přesto ale Jacka trest nakonec neminul. Za nadávání v tak mladém věku mu byla na víkend zabavena všechna elektronika a musel uklidit celý byt. Jejich konverzace se pak po právu stala internetovým hitem.

Holka poslala mamince fotku týpkova penisu.

GALERIE: Týpek poslal holce fotku svého penisu. Ta se naštvala a poslala obrázek jeho mámě. Její reakce vás dostane

Holka ho odkopla po prvním rande.

GALERIE: Holka odkopla týpka po prvním rande. Jeho odpověď ji ale brutálně vytočila

Článek je zařazen v: otec, reakce, syn, zpráva, nadávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama