Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Šílené! Rodina nechala psovi udělat plastickou operaci, aby vypadal jako hrdina z filmu Maska. Jak to dopadlo?

Veterinář se jim snažil šílený nápad rozmluvit. Nakonec ale k děsivé proměně přece jen svolil.
Vydáno: 17.02.2017
Proč mu to udělali?

Bizarní případ, který momentálně řeší celý internet, se stal v Rusku. Majitelka roztomilého Jacka Russella Marina Estnat totiž nebyla spokojena s tvarem uší jejího domácího mazlíčka. Jeho uši totiž rostly na jejich vkus až příliš nahoru. Žena s rodinou potom chtěla, aby měl mazlíček stejná ouška jako pes Milo z populární komedie Maska. A použila k tomu velmi šílené způsoby.

Tatér je pod oprávněnou palbou kritiky.

GALERIE: Nechutné! Šílený tatér zdrogoval kočku, aby jí mohl udělat tuhle děsivou kérku!

Pejskovy uši se nejdříve snažili sami snížit pomocí závaží a lepidla. Při jednom z pokusů mu nakonec dali do uší mince! Jeho uším tím ale logicky ještě přitížili a nezbývalo jim nic jiného, než vyhledat pomoc veterináře. Vysněných uší se ale nechtěli vzdát, a tak po doktorovi požadovali speciální plastickou operaci, jež jeho uši nenávratně upraví.

Ten se jim nejdříve snažil bláznivý krok rozmluvit, nakonec se ovšem nechal přemluvit. Zákrok byl nakonec proveden a pes má nyní konečně uši, jak si jeho rodina přála. Veterinář i rodina jsou ovšem nyní na internetu pod velkou palbou kritiky. Vážně musel pes kvůli uším podstoupit tak závažnou operaci?

Prošla si peklem.

PŘÍBĚH: Malá holčička měla obrovský nádor na obličeji. Po úspěšné operaci vypadá takhle!

Článek je zařazen v: uši, plastická operace, pes, maska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama