Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Teenager si stěžoval na bolest v žaludku. Lékaři z něj vytáhli tuhle odpornost

Dovedete si představit, že byste jedli jen plasty a dřevo?
Vydáno: 11.11.2017
Teenager měl v žaludku chuchvalec plastů a dřeva

Když se 16letý chlapec dostal do nemocnice v Indii a stěžoval si na bolest žaludku a problémy s dýcháním, doktoři předpokládali, že se jedná o běžné žaludeční vředy. K jejich velkému překvapení ale předběžné vyšetření ukázalo, že měl Arjun Sah v žaludku chuchvalec tvořený kousky plastů a kusy dřeva. Arjun poslední týden před návštěvou doktora úplně přestal jíst a drasticky tak ubral na váze. Celkem zhubl přibližně 15 kilo.

Když si chlapec začal stěžovat na dušnost a neschopnost se pořádně nadechnout, jeho otec s ním okamžitě spěchal do nemocnice v Bhathindě v Panjabu. Tam doktoři Arjunovi provedli endoskopii a byli šokováni množstvím plastových a dřevěných částeček v jeho žaludku. Lékařský tým chlapce dvakrát operoval a vytáhl z jeho žaludku celkem 300 gramů plastu a dřeva. V naší galerii se můžete podívat, jak vypadal zmíněný chuchvalec. A pravděpodobně nám dáte za pravdu, že obyčejné stravitelné potraviny asi budou o něco vhodnějším zdrojem obživy.

Co to, sakra, je?

VIDEO: Děsivé video, které vystrašilo i lékaře. Muž měl v žaludku obří...

Śivam trpí vzácnou poruchou známou jakou Rapunzel syndrom

Děsivé! Lékaři odstranili ze žaludku čtyřletého chlapce 1,2 metru vlasů!

Článek je zařazen v: operace, žaludek, dřevo, plasty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama