návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Týpek byl několik hodin na sluníčku a utrpěl tyto děsivé popáleniny. Tohle se vám může stát v aktuálních vedrech!

Muž si myslel, že opalovací krém není potřeba. Velmi toho litoval.
Vydáno: 23.06.2017
Jak se mu to stalo?

Aktuální horké dny nepanují pouze v České republice, ale ve velké části Evropy. Například ve Velké Británii padají při aktuálních vedrech i desítky let staré teplotní rekordy. O ohromné síle sluníčka se tu pak nejvíce přesvědčil Skot Greg Binnie z Edinburghu. Ten pracuje jako zahradník a rozhodl se v těchto parných dnech vyjít na sluníčko bez opalovacího krému. Pokládal to totiž za zbytečné. Po sedmi hodinách na přímém slunci toho ale krutě litoval.

Neměla to v životě lehké.

PŘÍBĚH: Tahle žena utrpěla v dětství těžké popáleniny a přišla o oko. Teď lidi inspiruje a je na své jizvy hrdá!

Na těle, zejména na ramenou a krku, se mu začaly tvořit obrovské puchýře a muž nakonec utrpěl popáleniny druhého stupně. Nepomohl ani fakt, že mladík pracoval v těchto horkých dnech přesčas, jelikož si chtěl ušetřit na dovolenou na slunné Ibize. Tam ovšem kvůli hrůzným následkům asi jen tak nepojede. „Je to extrémně bolestivé, zejména v základních věcech jako hýbání rameny. Nemohu si ani pořádně lehnout,“ popisuje Greg. A my se z následující galerie jeho bolesti ani nedivíme. Vy proto stejnou chybu jako on rozhodně nedělejte a nezapomínejte se mazat opalovacím krémem.

Během let se změnila hodně.

GALERIE: Tahle dívka kdysi utrpěla strašlivé popáleniny. Teď už se za své jizvy nestydí. Je s nimi opravdu sexy!

Dívka si nechala odstranit kůži.

GALERIE: Dívka zhubla 76 kilogramů a musela se zbavit přebytečné kůže. Nic nechutnějšího dnes neuvidíte!

Článek je zařazen v: muž, opalování, slunce, popáleniny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama