návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Týpek naplánoval pro svou holku ten nejkrutější valentýnský prank. Její reakce vás dostane

Následoval snad rozchod?
Vydáno: 15.02.2017
Svého romantického Valentýna se nedočkala.

Valentýn, svátek všech zamilovaných, je už zase za námi. A zatímco někteří na něj budou s láskou vzpomínat, mnozí na něj budou chtít zřejmě co nejrychleji zapomenout. To je i případ půvabné Laury Marie Kerr, z které si udělal její přítel na Valentýna hodně krutou legraci.

Tohle se mu nepovedlo.

GALERIE: Kluk se snažil sbalit holku a zapomněl, že se s ní už dříve vyspal. Její parádní reakce vás dostane

V konverzaci ji totiž začal lákat na velké valentýnské překvapení, k němuž po chvilce přidal zmínku o Paříži. Dívka začala být natěšená a začala očekávat romantický výlet k Eiffelově věži. Přítel později ve zprávě ještě zmínil také Barcelonu. Jenže sen o vytoužené dovolené se brzy rozplynul. Partner totiž nemluvil o letu do zahraničí, ale jeho toužebně očekávaném fotbalovém zápase mezi FC Barcelonou a Paris SG. Jednalo se tak o dosti krutý valentýnský žert.

Laura na jeho vtípek naštěstí reagovala s potřebným humorem a vtipně poznamenala, že až ho uvidí, nakopne ho až do roku 2018. Následně však na svůj Twitter sdílela jejich romantickou fotku, a sdělila tak všem, jak moc ho miluje. Fotbalový večer mu tak velmi rychle prominula.

Článek

Článek

Článek je zařazen v: Valentýn, Zprávy, fotbal, prank
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama