návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Týpek napsal své holce, že je tlustá. Dočkal se této brutální reakce

Kluk se přesvědčil, že když se chová jako totální blbec, bude po zásluze potrestán.
Vydáno: 15.06.2017
Týpek napsal holce, že je tlustá.

O tom, že kluci dokáží být někdy totální pitomci, se přesvědčila devatenáctiletá Katie Testa z Floridy. Svému klukovi Mattovi totiž poslala selfíčko v plavkách, na kterém se mu chtěla pochlubit svým sexy tělem. Jenže místo láskyplných slov a chvály se dočkala mnohem smutnější reakce.

Její přítel jí totiž ihned řekl, že má celulitidu na stehnech a nelíbí se mu ani její břicho! S jejím tělem byl zkrátka kluk značně nespokojen a omlouvá se jí, že to neřekl hned na začátku jejího vztahu.

Co mu na to odpověděl?

Muž omylem poslal svému kolegovi sprostou zprávu, která byla určena manželce. On reagoval tímto parádním způsobem

Katie byla z jeho reakce samozřejmě v šoku. Mattovi napsala, že je blbec a jeho hnusnou odpověď ihned zveřejnila na Twitteru. Zde se její fotky staly rychle virálním hitem. Lidé z celého světa jí totiž začali psát neskutečná slova podpory a klukovi naopak ihned nadávat. Lidé jí psali, že je nádherná a takový blb si ji nezaslouží. Radili jí proto, aby Matta hned odkopla. A to také udělala.

Právě jejich slova Katie údajně otevřely oči a s přítelem se hned druhý den rozešla. Matt se to prý u ní údajně snažil vyžehlit, na její postavu a váhu měl ovšem stále poznámky. Dívka tak konečně udělala to, co jí rodina a přátelé radili už dlouhou dobu, a s partnerem nadobro skončila. Drsné a upřímné internetové reakce tentokrát zafungovaly správně.

Nejdrsnější rozchody.

12 nejdrsnějších rozchodových zpráv, po kterých už budete radši navždy sami

Jak jí tohle mohli napsat?

Dívka se zúčastnila pracovního pohovoru. Dočkala se brutálního odmítnutí, z kterého šílí celý internet!

Článek je zařazen v: reakce, Selfie, textové zprávy, týpek, tlustá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama