Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Týpek si píchá do svalů smrtící injekce. Vyrostly mu proto obří nechutné bicepsy. Podívejte se na ně

Tahle posedlost svaly už opravdu není zdravá.
Vydáno: 11.11.2017
Kulturista si píchal do svalů nebezpečné injekce

Ostrou kritiku schytal 21letý Kiril Tereshin, který si do svých svalů píchal nebezpečné chemické injekce. Ruský kulturista z Pyatigorsku sdílel fotky bizarního tvaru svého těla sociálních sítích. Své obrovské bicepsy s obvodem 60 cm si vybudoval pomocí syntholu, tedy vylepšujícího oleje pro kulturisty. Ten si pravidelně vpichoval do svalů. Tuto riskantní proceduru zahájil poté, co letos v létě opustil ruskou armádu. Během pouhých 10 dní pak nabral na obvodu bicepsů celých 26 cm.

Jak šílenec vypadá?

GALERIE: Týpek chtěl vypadat jako kulturista a začal si do svalů píchat olej. Má obří prsa a všichni se mu smějí

Kulturista, který touží po překonání rekordu ve velikosti bicepsů, prohlásil, že aby dosáhl takových rozměrů, musí injekcí do svalů na paži dostat litry této látky. I když podle svých slov po takových aplikacích ležel v posteli se 40stupňovými horečkami a myslel, že umírá, nakonec to podle něj stálo za to. Od té doby, co si začal píchat injekce, přibral ze 62 kil na 68, přestože ale injekce kombinoval s pravidelnými tréninky v posilovně, na jeho skutečnou sílu to mělo jen malý vliv.

Po zveřejnění svých fotografií na Instagramu se stal terčem kritiky, někteří uživatelé jej v komentářích dokonce naznačují, že snad není psychicky v pořádku. Při dlouhodobé aplikaci syntholu injekcemi do svalů se podle lékařů mimo jiné zvyšuje riziko plicní embolie, poškození nervů, infekce, mozkové mrtvice, cyst v olejem naplněných svalech nebo potenciálního vývoje vředů ve svalech. Theresin je přesto neoblomný a s užíváním této chemické látky hodlá pokračovat. Jak momentálně jeho monstrózní bicepsy vypadají, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Kulturista Romario dos Santos Alves před a po

HNUS: Kulturista riskoval život! Píchal si olej do svalů, nyní mu hrozí amputace ruky!

Dali byste si?

HNUS VIDEO: Kulturista snědl placentu z porodu své dcery! Natočil se přitom na YouTube, důvod je neskutečný...

Článek je zařazen v: chemie, injekce, bicepsy, kulturista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama