návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Žena se omylem napila projímadla a zažila pravé záchodové peklo! Tahle fekální historka se stala hitem internetu!

Tohle byste opravdu zažít nechtěli.
Vydáno: 08.10.2017
Nechutná záchodová historka.

Veřejné záchody nejsou z logických důvodů u lidí příliš populární a většina z nás se jim snaží spíše vyhnout. Jenže když musíš, tak musíš. A někdy za to i velmi ošklivě zaplatíš. Přesně o tom se přesvědčila mladá Nicole McCourt, která se své nejlepší kamarádce pochlubila se svou nejtrapnější záchodovou historkou.

Co bylo na tajemném vzkazu?

GALERIE: Neznámý muž ve vlaku čekal, až malé dítě usne. Pak předal jeho mamince tajemný vzkaz!

Nicole byla v obchodním centru na tradičních nákupech a stavila se zde mimo jiné na drink. Jenže netušila, že si omylem objednala detoxikační pitíčko, které funguje v podstatě jako projímadlo  a během několika minut se jí pořádně vyprázdní střeva. Žena doufala, že se prokletým veřejným záchodům vyhne. Nakonec ale byla ráda, že tam z obchodu vůbec došla. Na toaletě pak zažila opravdové peklo!

Kamarádce ve zprávě popisuje neuvěřitelná muka, i jak ji bolel a pálil zadek. Největší trapas ovšem přišel, když se dovnitř začala dobývat maminka s malou dcerou, která chtěla nutně na záchod. Nicole se po obrovské smršti nakonec vzepjala a ze záchodu se snažila odejít. Zápach byl ovšem tak odporný, že se ho snažila marně zakrýt deodorantem. Když pak dovnitř vešla malá holčička a viděla (nebo spíš cítila) uplynulou spoušť, ihned se prý rozbrečela. Rudá Nicola se pak dala ihned na útěk. Nejlepší kamarádka ovšem z jejího vyprávění dostala záchvat smíchu. A s ní nyní i celý internet.

Trapas při nakupování.

GALERIE: Holka poslala svého přítele, ať jí jde koupit make-up. Jeho zmatená reakce baví celý internet

Holka totálně ztrapnila bývalého přítele.

GALERIE: Týpek se chtěl pomstít bývalce a poslal jí fotku s novou přítelkyní. Její reakce ho totálně ztrapnila

Článek je zařazen v: průjem, záchod, trapas, textové zprávy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama