Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Jasnovidec předpověděl přesný den, kdy vypukne 3. světová válka! Podle předpovědi je tohle přesný den, kdy...

Nový den, nová předpověď. Je tahle reálnější než ostatní?
Vydáno: 16.04.2017
Ilustrační foto

Jasnovidci a jejich předpovědi. Člověk se pomalu ani nestihne otočit a už někdo další předpovídá konec světa. Tahle poslední předpověď má ale přece jen docela blízko k realitě. Je možné, že se vyplní?

Co dělá Donald Trump když si sedá?

Donald Trump dělá něco fakt TRAPNÉHO pokaždé, když se posadí! Tohle vás pobaví!

Podle jasnovidce Horacia Villegase, který sám sebe popisuje jako božího prostředníka, se už za pár dní dočkáme startu nové světové války. Hlavními hráči v ní budou americký prezident Donald Trump, Severní Korea, Čína a taky Rusko. Všechno přitom prý vypukne na základě mylných informací a falešných zpráv a mezi prvními konflikty budou Sýrie (už se stalo) a Severní Korea (aktuálně každý den ve zprávách).

Válka jako taková pak měla na základě různých informací a studií, které Horacio podle všeho vzal v úvahu, vypuknout 13. května tohoto roku. Jinými slovy na sté výročí návštěvy Panny Marie, matky Ježíše.

Opravdu jsou youtubeři v krizi?

Blíží se konec youtuberů?! Roth Wellden varuje před úpadkem YouTube. Lidé se mu kvůli tomu smějí!

Ano, jak už všichni víme, jeho předpověď se nakonec nevyplnila, ale na druhou stranu… no řekněme, že Horacio teď určitě není jediný, kdo předpovídá blížící se začátek válečného konfliktu. Nezbývá než doufat, že se ten svět dočista nezblázní.

 

Jestli se svět opravdu chýlí ke konci, neměli byste propásnout šanci podívat se na ty nejvíc sexy fotky z Instagramu. S těmito slečnami by ten konec světa byl ihned hezčí!

Článek je zařazen v: Rusko, Donald Trump, předpověď, Ježíš, Severní Korea, panna marie, jasnovidec, třetí světová válka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama