Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Muž našel cizí peníze u bankomatu. Když zjistil, komu patří, rozhodl se pro tenhle nečekaný čin

Tohle nemůžete přejít jen tak.
Vydáno: 29.12.2016
Laskavý Bobby se synem.

Bobby Puryear si šel vybrat peníze z bankomatu u jeho banky. Zjistil, že po předchozím zákazníkovi tam zůstalo 500 dolarů, tedy přes 12 tisíc korun. Šel do banky a vysvětlil jim situaci. Druhý den se bance skutečně podařilo najít předchozího uživatele bankomatu – jednalo se o důchodkyni Edith, které bylo 92 let!

Dívka se snad zbláznila.

Banka jí omylem poslala přes 100 milionů. Neuvěříte, za co je utratila! Půjde do vězení?

Bobbymu moc děkovala a říkala, že si vybrala peníze na nájem. Bobby byl rád, že udělal správnou věc, tím to ovšem neskončilo. Přemýšlel, jak málo peněz důchodkyně má a rozhodl se jí poslat ještě dalších 200 dolarů na účet. Poté se k tomu samému odhodlali i zaměstnanci banky a poslali dalších 500 dolarů jako předčasný vánoční dárek!

Bobby pak Edith pozval i na oslavu Dne díkuvzdání a objednal jí rozvoz jídla domů, takže důchodkyně teď má každý den teplé jídlo. Je opravdu neuvěřitelné, jak jeden laskavý čin nastartuje řetězec dobroty!

Podívejte se i na to, jak lze jedním příspěvkem na Facebooku zachránit krachující obchod:

Článek je zařazen v: bankomat, důchodkyně, laskavost, Hrdina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama