návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Šílené! Žena chtěla zastavit děti, které týraly tulení mládě. Ony ji brutálně napadly!

Jak něco takového mohly děti vůbec udělat?
Vydáno: 13.03.2017
Proč to proboha děti udělaly?

Pětadvacetiletá Sarah Tough z Velké Británie šla se svým psem na procházku po pláži. Vtom ale zahlédla něco děsivého. Uviděla skupinku osmi malých dětí, které mučily nebohé tulení mládě. Děti se prý snažily nevinné zvíře pohřbít zaživa do písku a bránily mu v útěku. Některé z nich měly navíc psy, které chtěly podle Sarah na mládě vypustit.

Proč to proboha udělali?

VIDEO: Záběry, ze kterých mrazí! Malý delfín zemřel poté, co s ním lidé chtěli mít selfíčko!

Sarah byla zděšená a ihned běžela tuleni na pomoc. Snažila se děti ihned rozehnat, ty však provedly něco neuvěřitelného. Jedno z nich začalo na Sarah křičet a po chvilce jí dalo dokonce pěstí do nosu. Ostatní se začali ihned hlasitě smát. Malý kluk se navíc trefil do jejího piercingu, které propíchlo nosní přepážku. Žena tak ihned začala velmi krvácet.

I přesto ale svou snahu nevzdala, začala na děti křičet a vyhrožovat zavoláním policie. Skupinka nezletilých tak raději utekla. Žena pak kromě policie zavolala také veterináře, jimž se prý podařilo tulení mládě nakonec zachránit. Sarah Touhg se pak se svým zraněním a neuvěřitelnou situací pochlubila na sociálních sítích. Její příběh se ihned stal virálním hitem a mladá žena je internetovou hrdinkou, které chodí slova poděkování z celého světa. Nad nepochopitelným jednáním dětí však zůstává rozum stát.

Dan Bilzerian

Dan Bilzerian ROZZUŘIL internet! Na šílené fotce nechal týrat zvíře!

Článek

Chudák... Foto:

VIDEO: Šok! Takhle příšerně dopadla sova Hedvika z Harryho Pottera! Majitelé ji týrají, je zubožená v kleci plné výkalů

Mysleli jste si, že hvězdy ze známých filmů mají vždycky spokojený život? Rozhodně to neplatí o zvířecích hercích. PETA zveřejnila šokující záběry bývalých hvězd v jejich...

Článek je zařazen v: děti, týrání, napadení, mučení, Žeňa, tuleň
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama