návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Tohle plastické monstrum tvrdí, že je skutečnou Barbie! Uhodnete, co všechno si nechala předělat?

Přijde vám sexy, nebo už je to na vás prostě moc šílené?
Vydáno: 21.04.2017
Skutečná Barbie z Berlína

A máme tu další z řady poměrně šílených žen, které zasvětily svůj život tomu stát se dokonalým klonem panenky Barbie. A dnes je to opravdu bizarní exemplář. Je jím teprve pětadvacetiletá Paris Herms, která o sobě prohlašuje, že je skutečnou Barbie z Berlína. Tedy pokud by panenka Barbie měla obří prsa a ještě macatější zadek.

Paris se ale při své honbě po dokonalém vzhledu nezastaví před ničím a myslí si, že právě tohle je ten pravý ideál krásy. Pro splnění svého snu pak prodělala už nespočet plastik. Je jich už tolik, že je ani nespočítáme. Může se tak pochlubit zvětšenými prsy, umělým zadečkem, přifouknutými rty a botox si nejspíše pravidelně aplikuje i do zbytku obličeje.

Dá se pak předpokládat, že plastik má ještě mnohem více a nehodlá s nimi do budoucna přestat. Ostatně její heslo na sociálních sítích zní “plastiky jsou fantastické“. Na Instagramu, kde má přes sto tisíc sledujících, pak pravidelně provokuje svými odvážnými fotkami. Jak se vám tohle líbí? Přijde vám to hezké, nebo už se jedná spíše o plastické monstrum?

Jak vypadá sestra slavného živého Kena?

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal svou sestru! Uhádnete, kolik má tahle kráska plastik?

Jak se vám líbí?

FOTO: Přítel z ní chtěl mít Barbie, ona ho poslechla! Líbí se vám po šílené proměně?

Článek je zařazen v: Berlín, umělá prsa, plastiky, bizár, živá Barbie, skutečná Barbie, umělý zadek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama