návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Kluk poslal na svou holku sexy instruktora jógy, aby otestoval její věrnost. Krutě toho litoval

Když je váš osobní trenér až příliš osobní.
Vydáno: 17.02.2017
Je tohle podle vás nevěra?

Do youtuberského pořadu To Catch A Cheater, v němž lidé testují nepochopitelně věrnost svých protějšků, se tentokrát přihlásil opravdový blázen. Muž chtěl zjistit, zda jeho dívka odolá osobnímu trenérovi a instruktorovi jógy v jednom. Celou situaci pak sledoval skrytou kamerou. Jeho test ovšem nedopadl zrovna podle plánu.

Jak situace nakonec dopadla?

VIDEO: Šílený test věrnosti! Prsatá holka nabídne instalatérovi orální sex před očima jeho přítelkyně. Jak se muž zachová?

Kluk totiž nemohl překousnout fakt, že instruktor měl k jeho partnerce až nebezpečně blízko. Holku osahával tak, jak se na trenéra většinou sluší a patří, a ke konci jí dokonce masíroval nohy a poplácal po zadečku. Dívka pak přítele nakonec přiznala, i přesto nabídku na další schůzku neodmítla.

Její partner pak neskrýval zděšení. Podle něj se jednalo téměř o sex s oblečením a neví, co si o chování partnerky myslet. Poté ovšem přiznává, že se chtěl s holkou původně rozejít a doufal, že ji při nevěře opravdu načapá. Když ji ale viděl, zase tvrdí, že s ní chtěl vlastně možná zůstat. Ano, také jeho myšlení malinko nechápeme.

Jeho věrnost otestovala sexy dvojnice slavné herečky.

VIDEO: Holka poslala na svého přítele sexy modelku, aby otestovala jeho věrnost. Jeho reakce je totálně šílená!

Článek je zařazen v: nevěra, skrytá kamera, test věrnosti, instruktor jógy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama