Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Muž si strčil do zadku obřího úhoře. Z těchto záběrů se vám bude chtít zvracet! Proč to udělal?

Jak se mu to proboha mohlo stát?
Vydáno: 19.04.2017
Proč to proboha udělal?

Pan Liu z Číny trpěl těžkou zácpou a zažívacími problémy, kvůli kterým musel ihned vyhledat lékaře. V nemocnici mu sdělili, že má neprůchodná střeva a prosili ho, ať u nich zůstane pár dní na pozorování. To ovšem dělník odmítl a rozhodl se zácpy zbavit sám. Myslíte si ale, že chtěl problémy zažehnat tradičním projímadlem a následnými hodinami na záchodovém prkýnku? Tak to jste na omylu. On si totiž místo toho strčil do zadku téměř padesáticentimetrového úhoře!

Had vedle malé holčičky.

Fotka, která děsí internet! Matka omylem vyfotila, jak se k jejímu dítěti přibližuje jedovatý had! Co se stalo pak?

Jenže netrvalo dlouho a muž zamířil do nemocnice znovu, tentokrát s extrémními bolestmi břicha. Lékaři si nejdříve naivně mysleli, že se stále jedná o zácpu, po rentgenu a následné operaci se ovšem nestačili divit. Velký úhoř, který byl široký 5 centimetrů a vážil 250 gramů, mu totiž nadělal v těle pořádnou paseku a chlap může být rád, že nemá vážnější zdravotní komplikace.

Muž nejdříve pravý důvod úhoře ve svém análu snažil skrývat, až po operaci šel s pravdou ven. A to doslova. Tento muž si snad své bizarní léčivé praktiky příště hodně rychle rozmyslí.

Na nechutné video se můžete podívat zde.

Taky je vám z těchto fotek špatně?

20 extrémně nechutných fotek, z kterých budete mít noční můry

Youtuber snědl mrtvou myš.

Nechutná challenge! Zoufalý youtuber snědl kvůli zhlédnutím mrtvou myš! Z odporných záběrů se vám bude chtít zvracet!

Článek je zařazen v: muž, zadek, bizár, úhoř
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama