Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Tragédie v Las Vegas! Dan Bilzerian sdílel děsivé video ze smrtelné střelby v ulicích!

Americké město Las Vegas zasáhla tragická událost. Dan Bilzerian byl u toho.
Vydáno: 02.10.2017
Střelba v ulicích Las Vegas

Jako by nestačilo, že Ameriku v poslední době zasáhly tři ničivé hurikány, teď se k přírodním katastrofám přidala i jedna lidská.

Šílenec Dan Bilzerian měl infarkt!

ŠOK! Šílenec Dan Bilzerian měl dva infarkty po čtyřdenní pařbě plné kokainu a viagry.

Střelec podle všeho začal pálit do lidí poblíž Mandalay Bay kasina, přičemž zasáhl nejméně 26 lidí, z nichž dva jsou už potvrzeni mrtví. Kasina byly později evakuovány, lidé odvedeni do bezpečí a zásahová jednotka byla vyslána, aby se vypořádala s útočníkem. A mezi tím vším chaosem se ocitl také známý pokerový hráč Dan Bilzerian.

Ten se pak zachoval přesně tak, jak byste od něj čekali – zatímco utíká směrem od střelby, natáčí se na sociální sítě a popisuje, čeho byl svědkem. Protože jestli na sebe člověk může upoutat nějak pozornost, tak je to definitivně svědectvím brutální vraždy cizí dívky… Smutná doba.  

 

Jak král Instagramu k obří výhře přišel

Král Instagramu Dan Bilzerian si vsadil na boxerský zápas století a vyhrál neuvěřitelnou částku! Z téhle sumy fakt omdlíte

 

Článek je zařazen v: zranění, smrt, útok, vražda, Amerika, střelba, tragedie, sociální sítě, Dan Bilzerian, Las Vegas
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama