Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Žena si stěžovala na bolest ucha. Doktor jí z něj vytáhl tyto nechutné chuchvalce mazu. Nic odpornějšího jste neviděli!

Kdo si půjde po tomto videu vyčistit uši?
Vydáno: 13.07.2017
Žena měla v uchu odpornou hmotu

Děsivé video, které zveřejnil na Youtube kanál Earwax Specialist ukazuje, jak doktor pečlivě odstraňuje pacientce maz z ucha pomocí speciálního nástroje. Samotný maz se zdá být svou texturou bolestivě tvrdý a navíc je usazený hluboko v uchu nešťastné ženy. Přestože o ní nikdo nic neví, rozhodně má po těchto bizarních záběrech, které vidělo už 3,5 milionu šokovaných diváků, jedno z nejslavnějších uší na internetu.

Stonožka v uchu, bleeeee!

Pokud máte odpor k hmyzu, NEKLIKEJTE! Teenager se probudil nesnesitelnou bolestí v uchu! Co tam měl?

Všechno začalo tím, že si žena stěžovala na hluchotu i na bolest a nepohodlí, když ji doktor vyšetřoval. Zjistilo se, že nahromaděný kožní maz byl ve skutečnosti pozůstatkem rozsáhlé houbové infekce známé jako otomykóza. Ta se nejčastěji vyskytuje v tropickém podnebí a převážně vrcholí v letních měsících. Doktor tak ve videu několikrát za sebou vytáhne ženě z ucha pomocí nástroje několik houbovitých chuchvalců pevně nacpaných v uchu, které připomínají jakési slimáky. Hlouběji uložený maz pak odstraňuje speciální odsávačkou, díky které dokáže vytáhnout i opravdu nechutnou bílou mazlavou hmotu. Ač je sledování videa hodně odpudivou záležitostí, zkuste si alespoň představit tu úlevu, kterou tato extrémně trpělivá žena musela zažít po odstranění veškeré této odporné houbové hmoty.

Během neobvyklého zákroku "vypěstovali" doktoři nové ucho přímo na ruce pacienta.

BIZÁR: Muž přišel během děsivé nehody o ucho. Nové mu vypěstovali přímo na jeho ruce! Podívejte se na něj!

Dost drsná metoda...

NECHUTNÉ VIDEO: Dívka si chtěla zvětšit díru v uchu. Pak se něco hrozně pokazilo...

Článek je zařazen v: ucho, hnus, infekce, ušní maz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama