návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

BIZÁR: Zoufalý muž si uřízl penis, protože už několik let neměl sex! Jak dlouho to vydržel?

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. A tento muž už ztratil naději, že ještě někdy v životě bude mít sex! Takže si penis raději uřízl. Jak dlouho čekal?
Vydáno: 12.12.2016
Zoufalý čin.

Sedmatřicetiletý Ghasi Ram z Indie má sice o tři roky mladší manželku Manjhri Devi, ale podle jeho slov už neměli sex víc jak deset let. Pár se vzal před 18 lety a Mahjhri od té doby porodila dva syny a dceru. Posledních deset let však odmítá se svým mužem sexuálně žít.

Číše trpělivosti však jednoho večera Ghasimu přetekla. Zašel s kamarády do hospody a když se vrátil domů, dostal chuť si s manželkou konečně zašpásovat. Ta ho ale rázně odmítla s tím, že je opilý. Zoufalého manžela tak napdalo fatální řešení, jak svou tristní situaci vyřešit. Šel do kuchyně, vzal do ruky nůž a uřízl si penis!

Svého činu okamžitě litoval a jel do nemocnice, aby mu jeho chloubu opět přišili. Jeho sexuální funkčnost ale bude do konce života značně omezena.

"Všichni mi to ted dávají za vinu, ale nikdy se o mě nestará, chodí pořád do hospody a domů opilý. Proto s ním nechci mít sex,"vysvětlila manželka.

Na čí stranu se stavíte vy?

rg Foto:

                                                                    ---

Podívejte se do galerie na park, který je zasvěcený penisům.

 

Článek

Na velikosti záleží...

GALERIE: Muži ukazují, jak doopravdy mají velké penisy! Tahle internetová challenge rozjela drsné poměřování…

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama