Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Chtěla si pořídit fotku svých nenarozených dvojčat. Když však lékaři udělali ultrazvuk, zůstali v šoku! Bylo tam...

Tahle máma je opravdu hrdinka! Málokterá by se zachovala stejně...
Vydáno: 11.10.2016
Lékaři zůstali v šoku.

Nastávající maminka Sammi Edes se s manželem těšila rovnou na dva přírůstky do rodiny. Čekala dvojčata a její bříško se podle toho rychle zvětšovalo. Aby měla na své těhotentví památku, rozhodla se nechat si udělat fotku z ultrazvuku.

214632422132 Foto:

Jenže jakmile lékaři ultrazvuk udělali, zůstali jako oněmělí. Ultrazvuk totiž zachytil tlukot dalšího srdíčka! Sammi nenosila dvě děti, ale tři! Místo radosti z tak velké nadcházející rodiny však přišly obavy. Všichni tři bratři totiž sdíleli jednu placentu a bojovali tak o přežití, protože ta nedokázala zajistit dostatek potravy pro všechny. Rizikové těhotenství se nakonec na radu lékařů rozhodla Sammi ukončit už ve 30. týdnu a podstoupila riskantní císařský řez. Kdyby tak neučinila, její děti by měly malou šanci na přežití.

Takto však na svět přišli tři zdraví chlapečci Hunter, Geoffrey a Thomas, kteří mají tu nejodvážnější mámu na světě. Pro otrlejší z vás tu máme i fotku placenty se jmény všech tří chlapců.

Placenta tří miminek. Foto:

Jaké grimasy dokážou miminka? Podívejte se do galerie.

Matce došla trpělivost!

VIDEO: Matka to nevydržela a svoji EMO dceru přeměnila v sexy krásku. Po proměně dívku nepoznáte!

Naštvané mamince se nelze divit

FOTO: Tahle čerstvá matka zuří! Neuvěříte, za co jí nemocnice naúčtovala po porodu poplatek

Článek je zařazen v: dvojčata, ultrazvuk, Šok, fotka, narození, lékař, placenta, přežití, Obrázek, Hrdinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama