Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Muž vypadá přesně jako princ od Disneyho! Nad jeho pohádkovým vzhledem budete tajit dech...

Tento fešák si našel díky svému neobvyklému vzhledu úžasnou zálibu. Teď je z něj cosplayer.
Vydáno: 18.05.2016
Neuvěřitelná podoba

Vzpomínáte na pohádku Malá mořská víla? Jistě si vybavíte i neodolatelného prince Erika. Leo Camacho je jeho živoucím dvojníkem! Podívejte se sami – ty vlasy, oči i obočí. Vypadá přesně jako on. Leo si je dost dobře vědom své vizáže, a tak se toho rozhodl využít.

Pro koho je označení cosplayer neznámé, můžete si jej představit jako člověka, který se převléká za různé postavy z filmů a pohádek. Cosplayeři pak společně jezdí na různé velkolepé akce.

Cosplay prince Erika ale Leovi nestačil a převlékl se i za jiné pohádkové, filmové a sci-fi postavy. Chcete vidět druhého kapitána Jacka Sparrowa, Aladina nebo Poa Damerona ze Star Wars? Podívejte se do galerie a sami můžete srovnat, jak moc je jim tento fešák podobný.

Leo Camacho sice přiznává, že se úplně nepovažuje za nějakou švadlenu, takže si kostýmy nemůže ušít sám. Ale tvrdí, že o to víc ho baví hledat různé kousky v obchodem nebo sekáčích a stavět z toho tak kouzelný celek. Když však potřebuje zajít více do detailů, nebojí se uměleckých výtvarníků, kteří mu potřebné úpravy udělají.

Krásný Leo Camacho
Krásný Leo Camacho

To je ale podoba!
To je ale podoba!

Článek je zařazen v: fešák, fotogalerie, pohádka, Disney, kapitán, Jack Sparrow, Star Wars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama