Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

HRŮZNÉ VIDEO: Tohle vám zlomí srdce! Holčička se snaží probudit bezvládnou mámu, která se předávkovala heroinem

Smutnější věc jste v životě neviděli.
Vydáno: 26.09.2016
Hrůzný moment.

Jsou věci, které by děti nikdy neměly vidět, natož začít. Tato holčička takové štěstí neměla a narodila se špatným rodičům. Na videu, které obletělo celý svět, je vidět, jak stojí vedle své bezvládné mámy, která leží na podlaze v obchodním domě, a snaží se ji zvednout. Holčička s ní třese, pláče a volá o pomoc. Její máma je však sjetá heroinem a neví o světě.

Hrůzné video natočil zákazník obchodu, který se ženě posléze snažil pomoct. Ani na něj však matka nereagovala, a tak zavolal sanitku. Záchranáři potvrdili, co si přihlížející mysleli. Žena byla silně předávkovaná heroinem. „Je vůbec zázrak, že žije. Někdo takový by se rozhodně neměl starat o dítě," uvedl policista James Fitzpatrick. Drogově závislá žena bude poslána před soud za zanedbání péče o holčičku, kterou jí pravdědopobně soud obedere a žena bude zbavena rodičovských práv.

Podívejte se na nejsmutnější video na světě:

Jak se lidé změní během závislosti na drogách? Podívejte se do děsivé galerie.

To je změna!

FOTO: Drogově závislá žena vydržela bez heroinu 862 dní! Takhle moc se jí díky tomu změnila tvář…

Článek je zařazen v: závislost, drogy, heroin, smutný, soud
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama