návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

ODHALENO: Tohle je důvod, proč je zhulený sex ten nejlepší vůbec!

Nezjistíte, dokud nezkusíte!
Vydáno: 09.01.2017
Proč je lepší býti zhulený?

Buďme chvíli upřímní, sex dokáže být stejně tak vzrušují událost, jako nudná povinnost. V drtivé většině případů záleží na okolnostech, pokud byste však chtěli kapku oživit váš milostný vztah, tráva je nyní podle vědců zaručeným způsobem, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků!

Článek

Proč to ženy odmítají? Foto:

Proč ženy nesnášejí ORÁLNÍ SEX? Tohle je 5 důvodů, kvůli kterým vám ho odmítají…

Hodně ženám se do toho nechce. Muži to po nich ale dost často vyžadují. Dámy mají ale své důvody, proč mnohdy nechtějí dělat orální sex.

Tak zaprvé, oproti opilému sexu vám s marihuanou rozhodně nehrozí nebezpečí, že vás přepadne chuť zvracet. Což jak všichni dobře víme, je něco, po čem už se není cesty zpět. Jediné, co by se vám mohlo stát je, že byste si začali uprostřed z ničeho nic smát. A to ještě nikdy nikomu neublížilo.

Co se biologických důvodů týče, rozdíl mezi alkoholem a THC je celkem prostý. Zatímco po alkoholu stále chcete mít sex, akorát vám začne být jedno s kým, tráva pouze umocní to, jak moc jste nadržení. Jinými slovy, budete uvolnění, při smyslech a ještě navíc pekelně rozdráždění. Co víc si přát?

Tohle mu v posteli nedělejte!

MANUÁL: 10 věcí, které chlapovi už nikdy NEDĚLEJTE při sexu! Tohle u žen absolutně nesnáší...

 

Tahle sexy modelka vyměnila Justina Biebera za starého důchodce!

Článek je zařazen v: alkohol, marihuana, studie, vědci, Sex, tráva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama