Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Brad Pitt má novou holku! Lidé ho zahlédli se slavnou modelkou ze seriálu Přátelé!

Brad Pitt už možná brzy zase nebude k mání. Vyhlídla si ho totiž čerstvě svobodná modelka, kterou můžete znát ze slavného seriálu Přátelé.
Vydáno: 27.06.2017
S kým teď doopravdy randí Brad Pitt?

Australská modelka Elle Macpherson byla podle všeho spatřena na rande v Los Angeles s hollywoodským hercem Bradem Pittem. 53letou modelku můžete znát z její krátké role v seriálu Přátelé, kde si zahrála spolubydlící a taky milenku Joeyho.

Hubený Brad Pitt.

Tohle že je sexsymbol Brad Pitt? Slavný herec děsí fanoušky svou vyhublou postavou!

Je to přitom jenom pár týdnů, co se modelka rozešla se svým dlouholetým partnerem a taky manželem miliardářem Jeffrey Sofferem. Brad Pitt (53) se aktuálně rozvádí s manželkou Angelinou Jolie, se kterou byl od roku 2005.

Elle Macpherson ale není jediná, kdo je aktuálně v Pittově hledáčku. Minulý víkend spatřili fanoušci slavného herce na koncertu v Glastonbury, kde se bavil a flirtoval s herečkou Siennou Miller. Oblíbený blonďák má teď před sebou pěkně těžké rozhodování.

Článek je zařazen v: rande, Brad Pitt, modelka, herec, přátele, Sienna Miller, Elle Macpherson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama