Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si malého kluka z obalu Kinder čokolády? Z roztomilého klučiny vyrostl tenhle umělý panák!

Chce se snad proměnit v živého Kena?
Vydáno: 30.05.2017
Jak vypadá dnes?

Z dětství si jeho roztomilou usměvavou tvář pamatujeme snad všichni. Od doby, kdy se většina z nás cpala Kinder čokoládou, ovšem už uplynulo mnoho let. Stejně jako jsme vyrostli my, dospěl i roztomilý kluk z obalů slavné čokolády. A vyrostl opravdu do krásy.

Jak vypadal v dětství.

GALERIE: Slavný živý Ken se pochlubil fotkou z dětství. Plastikové monstrum bývalo tímto roztomilým klukem!

Dnes již dvaadvacetiletý Brit Josh Bateson totiž nejenže stále studuje, ale živí se také jako model. A podle toho také vypadá. Josh totiž o svůj vzhled možná pečuje až příliš a začíná už skoro připomínat dalšího z řady živých Kenů, kteří momentálně zaplňují média. Plastické zákroky naštěstí Ben ještě žádné nepodstoupil, i přesto ale evidentně tráví v koupelně a u zrcadla více času než kdejaká žena. Nebo se vám snad, holky, tento hezounek pohybující se na hranici umělého panáka líbí?

Hodně děsivé fotky.

GALERIE HRŮZY: Nejslavnější živí Kenové, Barbie a další plastiková monstra nafotili tyto strašidelné fotky. Nic děsivějšího dnes neuvidíte!

Jak vypadá dívka ze slavné reklamy?

GALERIE: Tohle že je holčička z vánoční reklamy na Kofolu? Vyrostla z ní tahle sexy kočka!

Článek je zařazen v: proměna, kluk, Kinder, Josh Bateson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama