Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Sexy Cara Delevingne si ostříhala vlasy! Tohle že je jedna z nejhezčích žen světa?

Proč se rozhodla k tak radikální změně image?
Vydáno: 19.04.2017
Jak se vám líbí?

Britská kráska Cara Delevingne patří podle mnohých mezi největší krásky světa a její sexy tělo okouzlilo nejen muže, ale také nejednu ženu. Prestižní nabídky může přehrabovat vidlemi a díky své kráse se z módních přehlídek přesunula i do hvězdného Hollywoodu. Teď ovšem její fanoušci zažili hodně velký šok. Cara si totiž rozhodla ostříhat své nádherné vlasy a šla skoro dohola!

Chtěla tetováním něco vzkázat bývalé přítelkyni?

GALERIE: Cara Delevingne překvapila novou děsivou kérkou. Jak se vám netradiční tetování líbí?

S novým účesem se pochlubila na Instagramu, kde nejdřív fandy vyděsila fotkou ostříhaných vlasů. A až potom se pochlubila svým novým, opravdu velmi krátkým sestřihem. Modelka je experimenty se svými vlasy v poslední době pověstná. Takový šok ale nečekal snad nikdo. Proč k takové razantní změně přistoupila? Vlasy tentokrát shodila kvůli své nové roli v romantickém dramatu Life in a Year. Fanoušci se pak nemohou shodnout na tom, zda je její nový účes sexy, nebo ne. Co si myslíte vy?

Článek je zařazen v: proměna, Cara Delevingne, nový účes, ostříhané vlasy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama