Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Slavný živý Ken má kluka?! Líbal se na ulici s tímto potetovaným monstrem. Podívejte se na pár hrůzy!

Šel snad známý plastikový panák konečně s pravdou ven?
Vydáno: 15.06.2017
Ukázal nového přítele?

Brazilec Rodrigo Alves je nejznámějším živým Kenem na světě a v posledních měsících na sebe poutá spoustu mediální pozornosti. Mnoho lidí pak zajímá, jaká je ve skutečnosti jeho sexuální orientace. Rodrigo byl sice v minulých měsících přistižen, jak se líbá s několika ženami, mnoho jeho hejtrů si ale myslí, že chce pouze zakrýt pravdu a ve skutečnosti je gay. A právě těmto pochybovačům se muž závislý na plastikách nyní možná definitivně přiznal. Byl totiž vyfocen, jak se vášnivě líbá s chlapem!

Jak vypadal v dětství.

GALERIE: Slavný živý Ken se pochlubil fotkou z dětství. Plastikové monstrum bývalo tímto roztomilým klukem!

Tím je model a mediální hvězdička Marco Pierre White Jr. Ten je s Rodrigem ve společnosti vidět čím dál častěji a oba si společné chvíle evidentně užívají. Chodí spolu jak na plastické zákroky, tak i na divoké večírky, při nichž se Marco dokonce nebojí vystrkovat na všechny zadek. A také se spolu velmi rádi líbají. Živý Ken říká, že o žádném vztahu nemůže být řeč a jsou podle něj pouze velmi dobrými kamarády. Následující galerie ovšem napovídá něco jiného.

Na druhou stranu, jeho přítel Marco, který je potetovaný snad naprosto všude, je provokatér, který udělá pro mediální pozornost cokoliv. Těžko tedy říct, zda Rodrigo konečně nepřímo přiznal románek s mužem, nebo jde o další mediální provokaci.

Co si nechal vytetovat?

GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken se pochlubil novou šílenou kérkou! Proč si tuto šílenou věc nechal vytetovat?

Plastikový pár a jejich hrátky v bazénu.

GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken si užíval v bazénu s touto plastikovou Barbie. Nic nechutnějšího dnes neuvidíte!

Článek je zařazen v: přítel, líbání, živý Ken, Rodrigo Alves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama