návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

10 nejotravnějších věcí, které dělají holky ve vztahu! Tohle kluci nesnáší!

Těchto 10 věcí dělá snad každá přítelkyně. Pokuste se je nedělat!
Vydáno: 06.05.2017
Tohle kluci nesnáší!

1. Vyprávění všechno a všem!
Trápí vás něco na partnerovi a namísto toho to rozebíráte se všemi kolem namísto toho, abyste to probrala s nám? Přesně to kluky na holkách štve. Všichni kolem vědí o vašem vztahu vše a někdy i více než váš partner.

2. Pomlouvání
Kluci nemají rádi pomluvy a hodnocení všeho a všech... Hlavně když si hrajou hry, soustředí se na to, aby vyhráli, zatímco jim do toho neustále žvaníte nesmysly o tom, jak na vás nějaká holka blbě koukla nebo že se vás dotklo, co vám náhodný člověk pověděl.

Co se stalo tomuto muži po útoku žraloka?

PŘÍBĚH: Týpka po útoku žraloka odvezli do nemocnice! Tam doktoři při rentgenu objevili něco NEUVĚŘITELNÉHO!

3. Předehra a nic!
Není nic otravnějšího, než nažhavení kluka, kterému nakonec nedopřejete sex. Takové týrání nemá nikdo rád! Jakmile jej začnete osahávat, laskat na krku a tulit se, dokončete, co jste započala! 

4. Nedostatek prostoru!
Každý potřebujeme dýchat. Pokud se nudíte, vymyslete si nový koníček, nějakou zábavu. Kluci potřebují prostor. Nechtějí být s vámi 24/7. Čím více prostoru mu dáte, tím raději se k vám bude vracet. Zkuste to!

5. Žvanění
Muži mají rádi ticho. Zkuste někdy zastavit vyprávění. Věčné tlachání kluky unavuje. Představte si, že byste musela sedět a vedle vás sedělo rádio, které by nechtělo přestat mluvit. Zpomalte, zastavte se a ztichněte. Uvidíte, jak to bude prima.

Druhy diváků porna

3 typy diváků porna: Máte vážný problém, nebo není důvod se něčeho obávat?

6. Flirtování s lidmi okolo
Flirtujete s kdekým, s kým se dostanete do kontaktu, ale přitom už dávno neflirtujete se svým partnerem? Tohle přesně kluky štve. Není divu, že potom žárlí, protože by si přál tohle jiskření i mezi vámi.

7. Jsem tlustá?
Tahle otázka rozčiluje každého, muže i ženy. Žádný muž vám neodpoví, že jste přibrala. Tak se na takové věci neptejte. Stejně vám nikdy nepoví pravdu. A kdyby řekl, tak vás zase rozčílí. Hlavní je, abyste se cítila dobře sama! 

8. Nechápete jeho vášně!
Každý máme jiné zájmy a záliby. Pokud však ignorujete jeho koníčky, je to problém! Dostala jste celý balíček. To, že vás zrovna nezajímají auta, neznamená, že by se o ně měl váš partner přestat zajímat. Dopřejte mu prostor na to, aby si své záliby mohl dostatečně užívat a nemusel je kvůli vám omezovat.

Tragédi v posteli!

5 návyků kluků, kteří jsou hrozní v posteli

 

9. Měl by ses změnit!
Není nic otravnější, než přítelkyně, která se snaží změnit svého přítele. Pokud se ho snažíte změnit, je mu jasné, že ho nemáte ráda. Máte ráda svou představu, do které se ho snažíte vecpat! STOP! Tohle si nikdo nezaslouží. Buďto ho máte ráda takový jaký je, nebo s ním nebuďte!

10. Závislačka nebo naprosto svobodná
Jedno ani druhé není ono. Jakmile jste na druhém závislá jako pejsek, je to problém. Muži chtějí ženu, která má vlastní názor, dokáže se rozhodnout sama a nepotřebuje vodit za ručičku. Zároveň ale netouží po vztahu s někým, kdo jedná tak, jako kdyby tady ten druhý nebyl.

 

 

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sex pro lenochy.

VIDEO 18+: Tenhle stroj to odsouloží za vás! Díky hydraulickému vynálezu můžete mít sex, i když jste totálně unavení a líní!

ČlánekČlánek je zařazen v: láska, vztah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama