Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Čím více budete mít sexu, tím větší bude váš penis, tvrdí vědci! Za jak dlouho vám začne růst?

Mohou se pánové s malým Kašpárkem začít radovat?
Vydáno: 14.11.2017
Zajístí nám více sexu větší penis?

A máme tu další poněkud šílenou studii, po které mnohým z vás možná zůstane rozum stát. A někteří si možná začnou dělat plané naděje. Doktoři a vědci z univerzity v anglickém městě Exeter totiž přišli s výsledky prakticky “revoluční“ studie. Tvrdí totiž, že čím více má muž sexuálních hrátek, tím větší je pravděpodobnost, že mu maličko povyroste penis. Tedy tak trochu.

Problémy holek, co vlastní obří dekolt

12 problémů, kterým rozumí jen holky s velkými prsy. Jaký trápí nejvíc vás?

Jejich studie má totiž dva háčky. Tím prvním je, že na kýžený výsledek si malinko počkáte. Většího nádobíčka se totiž rozhodně nedočkáte po divokých pár měsících, ale nejdříve údajně až za desítek let. A je dost pravděpodobné, že kouzlo většího nádobíčka pocítí až váš syn a další generace. Zvýšená sexuální aktivita prý podle vědců vede k anatomickým změnám a navždy se zapíše do vaší DNA. I když vy tak zvětšení penisu už tak možná nepocítíte, vašeho potomka čekají opravdu velké věci. Doslova.

To nás ale přivádí k druhému háčku. Studii totiž vědci netestovali na lidech, ale pouze na určitých druzích brouků. Doktoři takto zkoumali několik generací brouků, po nichž zjistili, že samcům se takto jejich přirození opravdu zvětšuje. I přesto, že se vědci nezabývali zrovna naším druhem, tak si trvají na tom, že se výsledky dají aplikovat i na lidi. A my jim to samozřejmě budeme věřit.

Jaký je ideální počet sexuálních partnerů?

ODHALENO: Tohle je ideální počet sexuálních partnerů. Kterým číslem už svou holku naštvete?

Co se stane s penisem během stárnutí?

ODHALENO: Těchto 5 děsivých věcí se stane s penisem, když zestárne. Tohle je noční můra každého chlapa!

Článek je zařazen v: výzkum, vědci, Sex, Penis, odhaleno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama