návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Máte malého kašpárka? 5 rad, jak se stát tím nejlepším milencem, i když máte malý penis

Příroda někdy není štědrá. Povahou bohužel sex nezachráníte. A tak tady pro vás máme pět rad, jak se stát postelovým bohem i s malým kašpárkem.
Vydáno: 14.05.2017
Jak se vypořádat s malým penisem?

1. VYLIŽTE SE Z TOHO
Je to prosté. Jakmile víte, že neuděláte spoustu parády tam dole svým nádobíčkem, zamotejte ji hlavu svým jazykem... Tedy jazykem se motejte v nižších partiích než je hlava. Ideálně se jí dotýkejte ještě všude kolem. Hrajte si s ní. A hlavně... Nekousejte. I silné sání totiž může být stejně nepříjemné jako hryznutí. 

2. NAJDĚTE BOD G
Stimulace rukou je to nejlepší, co jí můžete dopřát. Vložte do ní nejprve jeden, poté dva, klidně i tři prsty. Ovšem nebušte do ní rukou jako zběsilí. To je absolutní nesmysl. Ruku není třeba vytahovat sem a tam. Hýbejte pouze prsty uvnitř. Zahněte je co nejvíc to jde. A ostříhejte si nehty, ať nezačne krvácet.

3. NAJDĚTE SI TU NEJIDÁLNĚJŠÍ POLOHU
Abyste si to užili i vy sami, je třeba najít polohu, která vám oběma nejvíce vyhovuje. Nemusíte nutně dorážet. Samotný začátek vagíny je velmi citlivý. Myslete taky na tempo. Lepší jsou pomalé zásuny, kdy si vás uvědomuje, než epileptický záchvat, který řada mužů předvádí.

4. STIMULUJTE JÍ I KLITORIS
Pokud máte pocit, že jí klasický sex moc nedělá, i když vám tvrdí, že pracuje na kegelyho cvicích, zaměřte se k tomu na stimulaci klitorisu. A abyste si to užil sám, vybídněte ji, ať si klitoris stimuluje sama. 

5. PŘIMĚJTE JI K ANÁLU
No a když bude nejhůř, je tady ještě anál. Představte si, že muži s obřím penisem mají jednoduše smůlu. Jenže s vámi bude dívka určitě svolná. Nebude se bát, že byste jí ublížil. Zkuste ji na to pomalu připravit. Začněte jemnými předehrami, kdy ji budete stimulovat g bod a zároveň ji budete jemně šimrat okolo análního otvoru. Uvidíte, že za pár schůzek dosáhnete svého.

 

 

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Článek je zařazen v: Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama