návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Tohle je důvod, proč byste měli při sexu nosit ponožky! Vědci tvrdí, že díky nim budete mít větší...

Říká vám někdo, že nosit ponožky do postele je nevkusné? Tak teď už jim rozhodně nevěřte.
Vydáno: 06.10.2017
Proč byste měli mít sex v ponožkách?

Ponožky v posteli bývají v některých domácnostech hodně kontroverzním tématem. Zatímco mnozí to považují za nevkusné, někteří je obhajují kvůli pohodlí a tomu, že chtějí mít své nohy stále v teple. A zdá se, že právě těmto “nevkusným“ jedincům se jejich krok vyplácí. Minimálně po sexuální stránce.

Hledali jste někdy některou z nich?

ODHALENO: 5 nejvyhledávanějších otázek o sexu na Googlu! Máme k nim odpověď!

Odborníci z univerzity v Groningenu totiž vydali studii, podle níž si lidé nosící v posteli ponožky (či v případě žen podkolenky) užijí sex mnohem více než ostatní. Mají totiž mnohem větší šanci, že dosáhnou orgasmu, navíc mnohem silnějšího. Ve svém průzkumu zjistili, že 80 % párů, jež mělo během sexu ponožky, dosáhlo během sexu orgasmu, zatímco u dvojic bez ponožek to bylo pouhých 50 %. Ještě více než u ponožek to pak platí právě u podkolenek.

Důvod je pak jednoduchý. Ponožky nejenže zanechávají vaše chodidla v teple, ale pomáhají díky tomu rozšiřovat krevní cévy v nohách, což umožňuje lepší průtok krve. A právě ten výrazně pomáhá vašemu orgasmu. Nejenže šance, že se oba v posteli dočkáte vyvrcholení, výrazně vzroste, ale výsledný orgasmus může mít ještě větší sílu. Tak neváhejte a zkuste to taky!

Divoký, romantický nebo usmiřovací?

6 nejčastějších druhů sexu v českých ložnicích! Zažili jste je všechny?

Každá žena potřebuje něco jiného.

4 sexuální polohy, které znáte, ale takhle si je užijete mnohem víc

Článek je zařazen v: ponožky, orgasmus, odhalení, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama