návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Tohle je věk, ve kterém mají ženy nejlepší sex v životě! Holky, bacha, ať ho nepropásnete!

V jakém věku si budete sex nejvíce užívat?
Vydáno: 12.10.2017
Kdy mají ženy nejlepší sex v životě?

Asi každého z nás už tato otázka někdy v životě napadla. V jakém věku budu na svém úplném sexuálním vrcholu? Mám před sebou ta největší sexuální dobrodružství, nebo mám tu největší vášeň už dávno za sebou? Přesně na tuto otázku u žen se pokoušely nalézt odpověď chytré hlavičky díky aplikaci Natural Cycles.

V té 2 600 žen muselo zodpovědět pár jasných otázek. Jak sexy se nyní cítí? Jak často mají orgasmus a jaký je? A jak často mají sex? Tyto otázky pak pokládali ženám ve více věkových kategorií. A z jejich průzkumu pak vyšlo najevo, že nejlepší sex si užívají ženy ve věku 36 let a více!

Co si o studii myslíte vy?

ODHALENO: Vědci zjistili, že lidé, kteří nesnáší gaye, jsou nejspíš sami homosexuálové! Věříte tomu?

Právě ženy v tomto věku mají totiž podle průzkumu nejčastěji orgasmus. A také ho mají dle všeho nejsilnější. Přes 60% žen nad 36 let odpovědělo, že mají neuvěřitelný a častý orgasmus, zatímco u žen okolo 23 let to bylo pouze 50%. Dámy po 36 letech se navíc v 80% případů cítí nejvíce sexy ve svém životě, zatímco u mladých dívek si to říká pouze 56% dívek.

Jo a mají také podle všeho nejčastěji sex. Ženy po 36ti na to v 86% případech vlítnou nejméně čtyřikrát týdně, zatímco u holek 23 a méně tuto “normu“ splňuje jen 50% dotázaných. Ženské v 36 letech jsou zkrátka nejvíce sebevědomé, mají nejlepší orgasmus a také si sex nejvíce užívají. Co myslíte, sedí to?

V čem je lepší sex pod vlivem?

ODHALENO: Nejlepší sex zažijete podle vědců opilí a zhulení! Proč?

Polohy s malým penisem.

Máte v kalhotách kašpárka? Těchto 10 poloh vám zaručí nezapomenutelný sex i s malým penisem!

Článek je zařazen v: Ženy, vědci, nejlepší sex, Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama