návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

FOTO: Další podvod, nebo tragédie? Jak je to doopravdy s brutální Kazmovou bouračkou?

Usvědčili fanoušci oblíbeného showmana z další lži?
Vydáno: 14.02.2017
Že by další nepovedený žert známého provokatéra?

Kamil Bartošek alias Kazma včera zase čeřil vody sociálních sítí. Po srážce s divokým prasetem údajně skončil v nemocnici, jenže zapomněl na to, že tam venku jsou i lidi, kteří jsou jedním pohledem schopní určit všechny nesrovnalosti.

V komentářích na jeho facebookovém profilu tak lidé diskutují nad tím, proč má Kazma dýchací masku, když saturace jeho krve kyslíkem je 99 procent, proč je ušpiněný od krve nebo jak je možné, že jeho podlitiny nevypadají čerstvě, ale jako několik dní po nehodě

Pak se ale v komentářích pod jednou z několika reportů z téhle brutální nehody objevila fotka od jednoho z fanoušků, na které stojí vysmátý Kazma před svým již naloženým Range Roverem a rozhodně nevypadá, že by musel být převezen do nemocnice a následně ošetřován tak, jak posléze ukazuje ve videích.

Jak to bylo s nehodou doopravdy? Foto:

Smysl pro humor je něco, co je pro každého z nás vlastní, takže jako vtípek fajn. Ovšem vzhledem k tomu, že si Kazma buduje popularitu na něčem tak nepopulárním, jako je přehánění následků havárie, už nezbývá opravdu nic jiného než kroutit hlavou.

Článek je zařazen v: auto, zranění, nehoda, nemocnice, havárie, Kazma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama