Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si Bertu z Dva a půl chlapa? Známá herečka strašně sešla. Poznali byste ji ještě?

Jak nyní vypadá cynická a zábavná hospodyně Charlieho a Alana?
Vydáno: 13.11.2017
Jak vypadá herečka dnes?

Herečka Conchata Ferrell nikdy nebyla velkou hollywoodskou hvězdou, z jedné role si ji ale budou diváci pamatovat asi navždy. Ve slavném sitcomu Dva a půl chlapa totiž ztvárnila hospodyni Bertu, ženskou od rány, která nikdy nešla pro hlášku či ostré slovo daleko. Byla tak zárukou vtipných situací a mezi diváky patřila mezi nejoblíbenější postavy. Víte ovšem, jak vypadá nyní?

Herečce je nyní už 74 let a věk se na ní začíná bohužel podepisovat. Vyšší věk na ní byl sice vidět už v seriálu, v té době se o sebe ale Conchata ještě starala a mnoho zřejmě dokázali zakrýt také maskéři. V poslední době už ovšem o sebe viditelně příliš nepečuje, na veřejnosti i společenských akcích se objevu rozcuchaná a má evidentně čím dál větší problémy s nadváhou. Nebo vám snad přijde, že se příliš nezměnila?

Taky už jste nad tím někdy přemýšleli?

GALERIE: Bláznivá teorie z Dva a půl chlapa! Proč je Charlie nejhorší milenec na světě?

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Jak dnes vypadá smolař Alan ze seriálu Dva a půl chlapa? Ze seriálové hvězdy se stal tento plešatý podivín!

Článek je zařazen v: proměna, Dva a půl chlapa, Conchata Ferrell, Berta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama