Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na Cho Chang z Pottera? Harryho první láska se změnila v tuhle šedou myšku

Dneska už by asi Harryho neokouzlila.
Vydáno: 09.09.2017
Jak vypadá herečka dnes?

Cho Chang je jedna z vedlejších postaviček ze série o Harrym Potterovi, kterou si ovšem fanoušci velmi dobře pamatují. Byla to totiž právě ona, která dala Harrymu jeho první polibek a byla jeho mladistvou láskou. Jejich romance sice neměla dlouhého trvání a zjizvený kouzelník se později zakoukal do Ginny, i přesto má však v sérii své místo. A mladá herečka Katie Leung si tak už tehdy připsala svou nejslavnější roli. Od té doby už ale uběhlo několik let a představitelka Cho se přece jen změnila.

Daniel Radcliffe (Harry Potter)

GALERIE: Jak se proměnili slavní herci z Harryho Pottera? Tyhle PŘED a PO fotky vás zaručeně dostanou!

Skotské herečce čínského původu je totiž už 30 let a její mladistvý obličej je bohužel pryč. Svůj roztomilý úsměv sice pořád nezapře, jinak ovšem na fotkách připomíná spíše nudnou šedou myšku, která na make-up moc nedá a mladého čaroděje kouzel už by asi neočarovala. Svou známou postavu už navíc nepřekonala a hraje převážně v britských seriálech a na divadle. I dneska by si tak Harry vybral nejspíš Ginny.

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Jak vypadá Dudley z Harry Pottera? Bývalý tlusťoch se změnil v tohodle hubeňoura

Ginny bez make-upu.

GALERIE: Poznali byste ji ještě? Ginny z Pottera se ukázala bez make-upu. Líbila by se takhle Harrymu?

Článek je zařazen v: proměna, Harry Potter, Cho Chang, Katie Leung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama