Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Svalovec Rock změnil image a šokoval fanoušky svými šílenými vousy! Jak se vám líbí?

Takhle jsme slavného herce opravdu ještě neviděli!
Vydáno: 10.08.2017
Rock představil svou novou image.

Herec Dwayne Johnson, známý též jako The Rock, patří mezi nejúspěšnější hollywoodské hvězdy současnosti. Je také známý svým dokonale upraveným zevnějškem, kdy si kromě holohlavé brady potrpěl mimo jiné také na dokonale hladkou tvář. Tedy až do teď. Rock totiž své fanoušky doslova šokoval svou novou image, v níž jsme si ho dosud neuměli ani představit.

Jak vypadá dvojník Rocka?

GALERIE: Pecka! Rockův dvojník je jeho vlastní bratranec! Podívejte se, jak si jsou podobní!

Slavný herec se totiž v jednom ze svých videí pochlubil hodně nečekaným plnovousem, v němž dokonce nechybí ani pár světlejších vousů. A nutno říct, že jeho fandům tato proměna opravdu nedá spát a považují ji za téměř šílenou. I přesto se ovšem na internetu dočkal zejména slov chvály.

Rock totiž patří mezi chlapáky, kterým sekne doslova cokoliv, a on je se svými vousy snad ještě mnohem větší drsňák než kdy dřív. I přesto však doufáme, že vlasy si po této úspěšné změně image, která možná navíc proběhla jen kvůli nové roli, přece jen narůst nenechá.

Herec Dwayne Johnson a jeho šílená dieta

Chcete vypadat jako Rock? Obří svalovec odhalil šílenou dietu, kterou dodržoval před Rychle a zběsile 8. Zvládli byste ji?

Jak vypadá Rockův jídelníček?

VIDEO: Holky zkusily jeden den jíst dietu jako The Rock! Výsledek je k popukání

Článek je zařazen v: vousy, Dwayne Johnson, The Rock, nová image
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama