návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Tohle je šprtka Andrea? Z šedé myšky z Beverly Hills 90210 už je téměř babička!

Ten čas ale letí. Před dvaceti lety hrála středoškolačku v legendárním seriálu. Nyní už ale vypadá, že by mohla pomalu tlačit kočárek s vnoučkem.
Vydáno: 03.05.2016
Jak vypadá známá herečka dnes?

Herečku Gabrielle Carteris známe všichni velmi dobře díky slavnému seriálu pro mladé, Beverly Hills 90210. Zde si zahrála jednu nejsympatičtějších postav, šprtku Andrea Zuckerman, která byla zabouchlá do samotného Brandona Walshe, a z šedivé myšky se během let změnila v pohlednou babu. Jenže i když od jejího odchodu ze seriálu uplynulo teprve něco málo přes 20 let, ona už je spíš postarší dámou.

Jennie Garth už kvůli botoxu ztrácí mimiku v obličeji.

FOTO: Přebotoxovaná Kelly z Beverly Hills 90210 nepohne obličejem! Vypadá jako figurína!

I na herečce, která svou nejslavnější roli už nikdy nepřekonala, se totiž čas nepříjemně podepsal. Už v době natáčení slavného seriálu, kdy hrála šestnáctiletou puberťačku, jí navíc bylo 29 let a v mladém obsazení byla tou nejstarší. Na rozdíl od svých kolegyň se však snaží dnes 55letá herečka, jež se stále často objevuje ve společnosti, stárnout s grácií a obejde se bez zbytečných zkrášlovacích zákroků. I na svůj věk tak vypadá matka dvou dětí pořád dobře.

Legendrání dvojčata Brandon a Brenda

Bouřka v Beverly Hills 90210 – Brandon napsal knihu a pěkně Brendu znemožnil. Co na ni prásknul?

Jak se změnil Jason Priestley alias Brandon

Jak se změnili slavní herci z Beverly Hills 90210

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama