Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

ŽHAVÁ GALERIE: V tomhle chodí spát?! Emily Ratajkowski se předvedla v krajkovaném prádélku. Je víc sexy než nahá!

Emily Ratajkowski se rozhodně nestydí a my jsme za to rádi. Tentokrát však šokovala a oblékla se! Naštěstí ale do tohoto sexy prádla, která vás nažhaví víc než její nahá selfíčka.
Vydáno: 08.12.2016
Sexy Emily v erotickém prádle.

Je považovaná za jednu z nejkrásnějších žen planety s dokonalým tělem, uhrančivým pohledem a krásnými vlasy. Emily Ratajkowski je navíc tak štědrá, že se se svým tělem chlubí, kde může, a počet jejích nahých fotek rozhodně převyšuje počet těch oblečených.

V jedné z posledních fotek však šokovala, že se neukázala zcela v rouše Evině! Naštěstí se nezahalila do tepláků či kabátu, který by skryl veškerou její krásu. Oblékla si tohle sexy prádélko, ve kterém působí zároveň sexy a nevinně? Fotku najdete v galerii.

Emily nedávno čelila kritice, že svoje tělo ukazuje až příliš. Ohradila se tím, že to je její tělo a bude si ho ukazovat, kdy chce. Navíc to prý nedělá pro ostatní, ale pro sebe, aby se cítila sexy. A evidentně se jí to daří.

Některé matky nemají soudnost.

GALERIE: 15 selfíček MILFek, které svým dětem přivodily doživotní trauma. Tohle by děcka vidět neměla!

Která je lepší?

VIDEO: Supersexy modelka takhle přetočila slavnou žhavou scénu s Margot Robbie z Vlka z Wall Street! Je ještě víc vzrušující!

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama