návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Videa

FOTO: Je tohle nejnechutnější cysta světa? Týpkovi vyndali ze zad obří hnus, který vypadal jako česnek!

Tohle ani ta doktorka nečekala!
Vydáno: 27.04.2017
Doktorka vyoperovala ze zad pacienta velkou cystu.

 

Doktorka Pimple Popper neboli Sandra Lee má podivnou specializaci. Ve své praxi se totiž zaměřuje především na hnisavé pupínky a cysty nejrůznějších druhů, velikostí i barev. Z jednotlivých zákroků pořizuje navíc videa, která umísťuje na internet. Jedno z jejích posledních ukazuje extrémně nechutný zákrok, během něhož pacientovi vyndavá ze zad velkou cystu, která vypadá úplně stejně jako česnek. 

I když je nahrávka extrémně nechutná, zákrok to nebyl příliš obtížný. Pacient totiž trpěl běžnou formou cysty - tzv. epidermoidní cystou, která se vytváří kvůli ucpané kožní žláze. Nejprve ji musela rozříznout, pak se snažila různými směry vytáhnout hnisavý objekt. Ten byl velmi velký a jeho tvar nápadně připomínal česnek. V zádech po něm pacientovi navíc zůstala velká díra. Záznam celého zákroku je skutečně nechutný, tudíž ho rozhodně nedoporučujeme zhlížet lidem se slabším žaludkem. 

Vymačkávání cysty...

VIDEO: Vymačkání téhle cysty je nejnechutnějším hitem internetu. Žaludek se u něj zvedl 2 milionům diváků! Zvládnete to taky?

Článek je zařazen v: operace, cysta, hnis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama