návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Videa

VIDEO: Muž si strčil úhoře do zadku! Ten se mu dostal až do břicha a málem ho zabil! Proč to udělal?

Muži vytáhli ze žaludku živého úhoře.
Vydáno: 11.05.2017
Muž měl v žaludku živého úhoře!

  

 

 

Děsivá nahrávka, o níž se předpokládá, že vznikla v Číně, ukazuje neobvyklou operaci, během níž vyndavají doktoři muži ze žaludku dlouhého živého úhoře. Chirurgové byli z tohoto objevu skutečně zděšení, s něčím takovým se totiž pravděpodobně nesetkávají každý den. Předpokládá se, že se úhoř dostal muži do žaludku v důsledku domácí léčky zácpy. Muž chtěl tuto nepříjemnost překonat právě tím, že si strčil malého úhoře do zadku. Úhoř se však dostal prostřednictvím střev až do jeho žaludku. 
 


Muž začal pociťovat velké bolesti břicha, proto vyhledal lékařskou pomoc. Během operace mu pak doktoři vytáhli z žaludku slizkého úhoře, kterého si mohli dát klidně rovnou do akvárka, protože byl živý. Pacient nejprve tvrdil, že se do něj živočich dostal sám, později ale přiznal, že ho použil ke kontroverzní léčbě. Ta muže nakonec málem zabila. Podobný případ se stal v Asii v roce 2013, kdy si muž strčil úhoře do zadku kvůli svému sexuálnímu uspokojení. 

 

K hrozivému zranění došlo v jedné z čínských provincií.

Hororové zranění! Ženu v továrně totálně skalpoval jeden ze strojů. Z těchto nechutných záběrů se vám bude chtít zvracet!

Článek

Doktorka vytahuje cystu z obočí pacienta.  Foto:

Týpkovi se udělala obří cysta nad levým okem! Doktorka její operaci zachytila na video, které vám zakroutí žaludkem!

Máme tady další nechutné video, na které byste se neměli rozhodně koukat při jídle!


Článek je zařazen v: operace, úhoř
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama