Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Videa

VIDEO: Týpek si nechává vymačkávat rekordní cystu. Tohle nedokoukáte do konce!

Pokud máte slabý žaludek, rozhodně na tohle nekoukejte!
Vydáno: 18.05.2017
Je tohle to nejnechutnější video?

 

A máme tady další nechutné video od doktorky s přezdívkou Pimple Popper, která si přímo libuje v záplavách hnisu! Na svůj Youtube kanál totiž umisťuje ty nejnechutnější nahrávky, jaké jste v životě viděli. V polovině května přidala jednu z nejhorších vůbec. Ukazuje muže, kterému se udělala za krkem tak ohromná cysta, že vypadala jako hrb. Doktorka Sandra Lee se ale ani téhle výzvy nezalekla a do zákroku se pustila s velkou parádou. 


Pacientovy nejprve cystu pročistila a pak ji propíchla pomocí jehel. Následně ji skalpelem rozřezává, aby odhalila nechutnou hnisavou kouli, kterou měl muž přímo za krkem. Pomocí nůžek se pak snažila tento děsivý útvar oddělit od kůže. Neštítila se ani strčit prsty přímo do rány, když se snažila zhrudkovatělý hnis vytáhnout. Nakonec ho začala z rány postupně dolovat. Kvůli přebytku kůže musela nakonec kus odstřihnout, aby mohla ránu sešít. Zákrok trval jen několik minut, podívaná je to ale skutečně nechutná. 

 

Článek

Článek

Doktorka vytahuje cystu z obočí pacienta.  Foto:

Týpkovi se udělala obří cysta nad levým okem! Doktorka její operaci zachytila na video, které vám zakroutí žaludkem!

Máme tady další nechutné video, na které byste se neměli rozhodně koukat při jídle!


Článek je zařazen v: operace, cysta, hnis, zákrok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama