návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Blíží se konec youtuberů?! Roth Wellden varuje před úpadkem YouTube. Lidé se mu kvůli tomu smějí!

Vážně nastávají internetovým hvězdičkám krušné časy?
Vydáno: 15.04.2017
Opravdu jsou youtubeři v krizi?

YouTube nezažívá zrovna nejlepší období. Naopak, kvůli nařčení ze vkládání reklam do rasistických videí se musí vyrovnávat s obřím odlivem inzerentů a tím způsobeným úbytkem reklamy. Tato situace se pak podle všeho netýká pouze zahraničních youtuberů, ale zasáhla už i ty tuzemské. Tvrdí to aspoň internetová hvězdička Roth Wellden ve svém doslova panickém videu, v němž takřka prohlašuje, že ta nejlepší éra youtuberů je u konce!

Vážně jim poslal svou nahou fotku?

Trapný útok TVTwixx! Youtuber Roth Wellden prý obtěžuje holčičky a poslal jim fotku svého penisu! Je to vážně pravda?

Situace je podle něj opravdu kritická a na číslech ze svých posledních videí ukazuje, jak mu kvůli nedostatku reklam rapidně klesly příjmy a on si z videa vydělá sotva pár korun. YouTube je podle něj v úpadku a jemu prý nezbývá nic jiného než si najít jinou práci. Vytvářením videí se ale hodlá věnovat i nadále a doufá, že se situace do pár měsíců zase zlepší.

Jeho vyděšené video o konci youtuberů ale vyvolalo kromě pochopení u fanoušků také velký posměch. Lidé se mu v komentářích pod videem vysmívali, nadávali mu a psali například, že konečně začne normálně pracovat. Roth byl pak z jejich komentářů tak naštvaný, že je pod videem raději zablokoval.

Jeho slovům se pak vysmívá také konkurence v čele s provokatérem Pstruhem. Ten tvrdí, že situace opravdu není tak kritická a jemu příjmy nijak zásadně neklesají. Co si myslíte vy? A vadilo by vám vůbec, kdyby se čeští youtubeři museli takto zásadně uskromnit?

Známý youtuber přiznal deprese.

VIDEO: Šok! Známý youtuber Roth Wellden přiznal děsivé deprese! Přemýšlel o sebevraždě!

Článek je zařazen v: YouTube, pstruh, youtuber, Roth Wellden, krize youtuberů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama