návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

GALERIE: Teri Blitzen odpovídá na útoky na její fotky v plavkách. Co si myslí o lidech, kteří jí nadávají, že je tlustá?

Dělá si youtuberka z těchto lidí vůbec těžkou hlavu?
Vydáno: 01.08.2017
Co si myslí o zbabělých útocích?

Známá youtuberka Teri Blitzen před pár dny nechtěně rozvířila internetové vody. Na svém Instagramu se pochlubila klasickou letní fotkou v plavkách. Závistiví lidé jí ovšem ihned začali sprostě nadávat a tvrdit o ní, že je tlustá. Někteří dokonce tvrdili, že vypadá jako těhotná. Skutečnost by přitom nemohla snad být dále od pravdy. Její fanoušci naštěstí brzy přispěchali se slovy podpory a samozřejmě ji za její postavu začali chválit. A nic si z těchto sprostých útoků naštěstí nedělá ani samotná Teri.

Proč se stala terčem útoků?

GALERIE: Teri Blitzen se pochlubila sexy fotkou v plavkách. Lidé jí ale nadávají, že je tlustá! Proč to dělají?

Ta už reakce závistivců stačila vtipně okomentovat na svém Twitteru. A podle počtu smajlíků v jejím příspěvků je vidět, že má podobné narážky opravdu na háku a se svou postavou je po právu spokojená. Naopak, z hejtrů si dokáže udělat pořádnou legraci a poukazuje například na to, že neumějí rozpoznat Řecko od Česka. O lidech, kteří nadávají na internetu, si prostě myslí své.

 

Čím Teri tolik překvapila?

VIDEO: Teri Blitzen šokovala fanoušky touto dojemnou zprávou! Je tohle konec slavné youtuberky?

Co se jí stalo?

FOTO: Šok! Teri Blitzen měla autonehodu! Tahle fotka z bouračky děsí fanoušky! Stalo se jí něco?

Článek je zařazen v: reakce, Teri Blitzen, youtuberka, fotka v plavkách
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama