návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

GALERIE: Youtuberka Gabrielle Hecl boří internet svými sexy fotkami v plavkách! Nadávají jí lidé stejně jako Teri Blitzen?

Známá internetová hvězdička se chlubí svou žhavou postavou. Co na to její fanoušci?
Vydáno: 09.08.2017
Dočkala se také velké kritiky?

Stejně jako ostatní youtubeři, i známá Gabrielle Hecl vyrazila v letních měsících k moři, aby si zde, alespoň podle své hashtagu na sociálních sítích, užila léto snů. Internetová hvězdička a zpěvačka se tak nyní nachází na Krétě a ráda se na internetu chlubí svými šťastnými momentkami. A také svým hodně sexy tělem!

Proč se stala terčem útoků?

GALERIE: Teri Blitzen se pochlubila sexy fotkou v plavkách. Lidé jí ale nadávají, že je tlustá! Proč to dělají?

Gabi totiž momentálně zásobuje svůj instagramový profil a Insta Stories žhavými fotkami v plavkách, na nichž se nebojí pochlubit ani svým výstavním zadečkem. A nutno říct, že se opravdu nemá za co stydět! Fanoušci pak z jejích odvážných foteček doslova šílí a pějí na ni pouze slova chvály. A naprosto právem.

A to je docela rozdíl oproti youtuberce Teri Blitzen, která si za podobnou fotku musela před několika dny přečíst útočné komentáře o tom, jak je tlustá. Gabči fanoušci mají naštěstí mnohem více rozumu a dokážou její vypracovanou a sexy postavičku pořádně ocenit.

 

Gabrielle Hecl a její nahá fotka.

GALERIE: Youtuberka Gabrielle Hecl se pochlubila svou NAHOU fotkou! Co všechno na ní ukázala?

Co si myslí o zbabělých útocích?

GALERIE: Teri Blitzen odpovídá na útoky na její fotky v plavkách. Co si myslí o lidech, kteří jí nadávají, že je tlustá?

Článek je zařazen v: Teri Blitzen, youtuberka, Gabrielle Hecl, v plavkách
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama